icons8 phone 501  17 74 44 600,  kom.  790 373 149

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Finans SERVICE istnieje na rynku od 2004 roku. Powstało na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy.

To zapewnia profesjonalną obsługę przedsiębiorców oraz szerokie spojrzenie i zrozumienie specyfiki różnych branż obsługiwanych przez nas firm. Podstawowym celem naszego biura jest profesjonalna i kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, podatków oraz obsługi kadrowo-płacowej. Powierzając nam księgowość otrzymują Państwo do dyspozycji wykwalifikowaną, stale doskonalącą się kadrę.
Dbamy o samorozwój biorąc udział w szeregu szkoleń, uzupełniając wiedzę poprzez publikacje branżowe i specjalistyczne serwisy informacyjne. W ten sposób możemy zagwarantować naszym Klientom kompleksową, profesjonalną obsługę, a Ci mogą swe wysiłki skoncentrować wyłącznie na prowadzonej działalności.

Posiadamy licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych; zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów nasze biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu Comarch OPTIMA i FK21.

Zapraszamy do współpracy.

o nas

tel.  17 74 44 600

kom. 790 373 149

logo finanse